KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13351024
nr 1335 1024
Alexandra Westermark
(f. 1959), Sverige
Akvarell, Signerad, 75x55cm
Alexandra Westermark, svensk konstnär född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:47:27
3/6 21:37:28
300 kr
28/6 11:38:51
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Alexandra Westermark
Läs mer om Alexandra Westermark